Rzemiosło Architekci

Rzemiosło – Architekci to grupa architektów, założona przez Annę Zielińską i Ewelinę Bączyk, których związała ze sobą wspólna pasja do dobrej estetyki i rzetelnie wykonanej pracy.  Jesteśmy dobrym zespołem architeków, młodymi ludźmi ze świeżymi pomysłami, a jednocześnie posiadamy jako architekci doświadczenie zdobywane od 1999 roku. Obie założycielki posiadają Uprawnienia Budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Każdy temat traktujemy jak nowe wyzwanie. Powstający produkt dopasowujemy do indywidulnych potrzeb Klienta. Efektem naszych wspólnych starań jest projekt i jego porządna realizacja.

rzemioslo ewelina ania

Aktualnie pracujemy w składzie:

mgr inż. arch. Anna Zielińska

pracownia@rzemioslo-architekci.pl

Uprawnienia budowlane od 2009 roku. Doświadczenie zdobywała w poznańskich pracowniach architektonicznych od 1999. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Specjalizuje się w obiektach mieszkaniowych wielorodzinnych, obiektach handlowych i przemysłowych, założeniach urbanistycznych i analizach przestrzennych. Zawsze dąży do rozwiązań bardzo prostych i funkcjonalnych, perfekcjonistka we wszystkim czego się podejmuje.

mgr inż. arch. Ewelina Bączyk

pracownia@rzemioslo-architekci.pl

Uprawnienia budowlane od 2017 roku. Doświadczenie zdobywała w poznańskich i szczecińskich pracowniach architektonicznych od 2005. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, studia rozpoczynała na Politechnice Gdańskiej, roczne stypendium w BTU Cottbus w Niemczech. Specjalizuje się w obiektach mieszkaniowych jednorodzinnych, obiektach biurowych, wnętrzach komercyjnych i prywatnych. Przywiązana do dobrej formy, która musi wynikać z funkcji. Do końca poszukuje najlepszych rozwiązań.

Co możemy zrobić dla Was?

Najlepszy projekt!

Pomagamy naszym klientom w podejmowaniu decyzji na każdym etapie realizacji inwestycji.

Wielobranżowe projekty budowlane:

– budynki mieszkalne wielorodzinne

– budynki mieszkalne jednorodzinne

– budynki biurowe, usługowe, handlowe

– obiekty sportowe

– przebudowy, modernizacje

– budownictwo energooszczędne

– projekty małej architektury

– projekty przestrzeni publicznej, place zabaw, założenia zielone

– nadzór autorki nad realizacją

Projekty wnętrz:

– wnętrza komercyjne

– wnętrza prywatne

– nadzór autorski

– realizacja wnętrz pod klucz

Proces inwestycyjny:

– analiza możliwości wykorzystania terenu pod inwestycję

– pozyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy

– pozyskiwanie opinii, uzgodnień, zezwoleń itp.

– organizacja prac

– odbiory końcowe