[Międzyzdroje] Domki Wczasowe

klient: Właściciele domków

charakterystyczna potrzeba: przytulne i praktyczne

powierzchnia: 3 x 35 m2

projekt wykonawczy 2015

Zamierzenie obejmuje wybudowanie trzech domków letniskowych zainspirowanych architekturą skandynawską.

Projekt zakłada, że każdy z domków będzie miał swój indywidualny charakter – każdy będzie miał inny kolor. Zaproponowano trzy kolory: czerwony, niebieski i szary najbardziej zbliżone do kolorystyki architektury skandynawskiej. We wnętrzach pojawią się również akcenty kolorystyczne podnoszące atrakcyjność i odmienność danych domków. Będzie to ciekawym zabiegiem architektonicznym i jednocześnie zwiększy konkurencyjność oferty wynajmu. Elementy wykończenia wnętrz zaprojektowane w kolorach to: drabina na antresolę, płytki w łazience oraz kolorowe powtarzające się elementy dekoracyjne.

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (1)

Domek szary będzie miał akcenty w kolorze żółtym, domek czerwony w kolorze czerwonym, a niebieski w niebieskim.

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (3)

Przestrzeń antresoli ze względu na niewielkie wymiary pomieszczenia i ograniczoną przestrzeń będzie dostępna z kolorowej drabiny. Na parterze zaprojektowano małą sypialnię, łazienkę i salonik z aneksem kuchennym.

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (4)

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (5)

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (7)

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (8)

Na górze znajdowały się będą dwa łóżka z możliwością zestawienia w jedno dwuosobowe oraz komoda na podręczne rzeczy. Antresola będzie zabezpieczona za pomocą siatki nawiązującej swoim kształtem i tektoniką do żagla.

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (11)

W łazience na jednej ze ścian zaprojektowano prysznic, wygodną umywalkę i wc podwieszany. Dwie ze ścian i podłoga wyłożone są płytkami, a sufit i pozostałe ściany będą malowane farbą wodoodporną.

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (10)

rzemiosło architekci międzyzdroje domki  (9)